• Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa, Maraton Pędziwiatra

• Biegamy i zachęcamy do biegania innych

• Maraton Pędziwiatra

Copyright 2024 - AKMB Pędziwiatr Gliwice

2018 kladno slawaNasz niezmordowany ultras Marek Dworski po raz kolejny wystartował w Międzynarodowych Mistrzostwach Czech w biegu 48h i 24h, które odbyły się 20 lipca w Kladnie. I to jak wystartował! Pobił swój rekord życiowy z rezultatem 251,749 km i zajął 11. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 1. miejsce w kategorii wiekowej. Odkąd Marek dumnie wkroczył w kategorię M60, regularnie staje na podium. Na mieście chodzą słuchy, że Marek poszukuje hali magazynowej, gdzie mógły przechowywać ogromne ilości przebiegniętych kilometrów :)

Dzień później, w Lęborku, nasz reprezentant Czesław Pelc ukończył XVIII Bieg św.Jakuba na dystansie 10 km z czasem 00:54:41. Przypominamy, że Czesiek jest prawdziwym życiowym długodystansowcem, mając na koncie ponad 100 ukończonych maratonów, nie wspominając o innych dystansach. Czesiek już od dawna ma swój wielki magazyn przepełniony przebiegniętymi kilometrami, i ciągle upycha w nim nowe...

A na niedzielny deser 22 lipca kolejna wspaniała wiadomość. Nasza reprezentantka Marta Dydycz marzyła o starcie w triathlonie i marzenie to spełniła z przytupem: w Triathlonie Sława na dystansie 0,4+20+4,688 km zajęła 3. miejsce.