• Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa, Maraton Pędziwiatra

• Biegamy i zachęcamy do biegania innych

• Maraton Pędziwiatra

Copyright 2024 - AKMB Pędziwiatr Gliwice

2019 lubliniecSztafeta Kilometry Dla Hospicjum, której organizację mieliśmy zaszczyt wspierać, zakończyła się ogromnym sukcesem! Wydano łącznie 2152 numery startowe, więc rekord Polski został pobity, a konto Hospicjum zasili konkretna porcja gotówki.

Zaraz po zamknięciu sztafety, w sobotę wieczorem, odbył się jubileuszowy X Gliwicki Bieg Uliczny, w którym nasz reprezentant Przemysław Jędros zajął 3. miejsce w kategorii M30 i 4. miejsce w kategorii Najlepszy Gliwiczanin. W biegu wzięli ponadto udział liczni reprezentanci Pędziwiatra: Tomasz Laskowski, Andrzej Smuda, Grzegorz Smuda, Czesław Pelc i Jędrek Florecki oraz Ewa Jędros na 5 km.

Również w sobotę w Lublińcu odbył się 3 SATISFASHION Bieg Lubliniecki, w którym nasi reprezentanci stanęli na podium. Wojtek Holona zdobył 1. miejsce, a Wioleta Brychcy 2. miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Do kompletu dodać należy start Piotra Pacuły, Jędrka Floreckiego i Zdzisławy Orlik w IV Charytatywnym Biegu Św. Goara w Gliwicach.