• Biegamy i zachęcamy do biegania innych

  • Gliwice biegają!

  • Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa

  • Amatorski Klub Miłośników Biegania Pędziwiatr Gliwice

Copyright 2020 - AKMB Pędziwiatr Gliwice

2020 e prowokacja 2Od 25 marca obowiązują nowe obostrzenia w związku z epidemią. Przepisy pozwalają wychodzić z domu m.in. w celu realizacji niezbędnych codziennych potrzeb. Do takiej kategorii można zaliczyć np. jednorazowe wyjście w celach sportowych. Należy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości od innych oraz o tym, że powinniśmy uprawiać sport w grupie maksymalnie dwuosobowej (nie dotyczy to jednak rodzin).

Tak więc e-Prowokacja może odbyć się przy zachowaniu zasady niegromadzenia się. Dwie osoby mogą biegać razem ale z zachowaniem odległości minimum 1,5 metra. Rodziny mogą biegać wspólnie.

Pamiętajmy też, że regulamin e-Prowokacji dopuszcza też "inne aktywności" - taniec, bieganie na bieżni, jogę, itd., które można wykonywać bez wychodzenia z domu. Tym razem to do Was, Drodzy Sprowokowani, należy bezpieczne zorganizowanie sobie zawodów. Startujcie z głową, tak żebyśmy się wszyscy spotkali na Balu Zwycięzców.

Zaczynamy o północy z czwartku na piątek, a kończymy o północy z niedzieli na poniedziałek. I pamiętajcie o wrzucaniu ciekawych fotek na profil prowokacji na fb! Dokopmy wirusowi!

Oficjalne stanowisko rządu, prezentowane na stronie www.gov.pl:

Oto my

Nasze starty